Pani Doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wielu placówkach medycznych m.in. w oddziale Klinicznym Interny Dziecięcej i Alergologii w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, czy w Klinice Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jeste lekarzem realizującym się zawodowo zarówno w pracy z Pacjentami jak i w obszarach naukowo-badawczym oraz dydaktycznym. Od lat bierze udział w projektach z zakresu badań klinicznych dotyczących takich schorzeń jak: łuszczyca, toczeń czy atopowe zapalenie skóry. Jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych (autorka: Kiła - patogeneza, diagnostyka i leczenie, Holiday sun exposure increaseslevel of witamin D and thymine dimmers in children, Linear and whorled nevoid hipermelanosis- case report, współautorka:Long- therm infliximab therapy in pustular psoriasis-case report ). Jako uczestnik i wykładowca aktywnie uczestniczę w zjazdach i konferencjach naukowych. (Czy fototerapia predysponuje do kancerogenezy?, Wpływ stosowania ochrony przeciwsłonecznej na stężenie fruktozaminy po ekspozycji na UVR w grupie pacjentów dorosłych, Eccrine angiomatous hamartoma- opis przypadku). Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Obok konsultacji z zakresu dermatologii i wenerologii wykonuje badania dermatoskopowe, zabiegi elektrokoagulacji oraz krioterapii oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Bardzo chętnie pracuje z dziećmi.
Przyjmuje także pacjentów anglojęzycznych. Consultations in English.


 

Godziny przyjęć:

Poniedziałek
Nie przyjmuje
Wtorek
Przyjmuje
Od 15:00
Do 17:30
Środa
Nie przyjmuje
Czwartek
Nie przyjmuje
Piątek
Przyjmuje
Od 10:00
Do 12:00

Specjalista zweryfikowany przez serwis ZnanyLekarz.pl Umów się ze specjalistą!